Adam Lambert's Persian Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

comic demends

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

comic demends Empty
PostSubject: comic demends   comic demends EmptySun Jul 01, 2012 9:13 am

salam inja matalebe tanz o khande dar minevisim harkasi ham ke mayel bashe mitone ye chizaye khande dar benevise

یه پسر بچه 12 ساله عاشق معلمش میشه ولی جرات گفتنش رو نداشته
بالاخره دلو به دریا میزنه و میگه:خانم معلم من عاشق شما هستم و دوست دارم با شما رابطه داشته باشم.
معلم میگه:اوا من حوصله ی بچه ندارم
بچه میگه اینکه مشکلی نیست جلوگیری میکنیم
;)
Back to top Go down
Farzaneh Glambert
Common User
Common User
Farzaneh Glambert

comic demends Empty
PostSubject: Re: comic demends   comic demends EmptyThu Jul 05, 2012 11:58 am

از مرد دیوونه ای میپرسن:چرا دیوونه شدی؟ میگه:من یه زن گرفتم که دختری 18 ساله داشت.دختره زن بابام شد.پس زن من مادر زن بابام شد.بابام داماد من شد..من شدم پدر زن پدرم..دختر زنم پسر زایید که داداش من و نوه ی زنم بود..پس نوه ی منم بود..پس من پدر بزرگ داداشم بودم...زنم پسر زایید..در نتیجه زن بابام خواهر ناتنی پسرم شد و پسرم برادر زن پدرم!!!!!! تو باشی دیووووونه نمیشی؟؟؟؟
:lol:
Back to top Go down
Guest
Guest

comic demends Empty
PostSubject: Re: comic demends   comic demends EmptyMon Jul 09, 2012 1:52 pm

یه آقا پسری که تازه نامزد کرده بود، می خواست برای تولد نامزدش کادو بخره،با خودش گفت:چون اولین باره که میخوام براش کادو بخرم بهتره زیاده روی نکنم و خواهر نامزدمم با خودم ببرم،و برای نامزدم یه جفت دستکش بخرم چون هم رمانتیکه هم زیاد خصوصی نیست.روز بعد با خواهر نامزدش رفت به فروشگاه کوروشی تابرای نامزدش یه جفت دستکش بخره،خواهر نامزدشم برای خودش یه ش...ت خرید،موقع بسته بندی فروشنده اشتباه کرد و بسته ها با هم عوض شدن!پسره بدون اینکه کادو رو نگاه کنه،اونو با یک نامه ی فدایت شوم با نامزدش میده!

شرح نامه:
عزیزم این کادو قابل تو رو نداره،اما خریدمش چون متوجه شدم شبا که بیرون میریم عادت به پوشیدنش نداری،اگه بخاطر خواهرت نبود بلندترشو برات میخریدم،ولی خواهرت گفت:کوتاهش بهتره چون راحتتر در میاد،ممکنه فکر کنی رنگش خیلی روشنه،اما خانوم فروشنده مال خودشو بهم نشون داد،با اینکه سه هفته بود درش نیاورده بود،رنگش اصلا تغییری نکرده بود،ازش خواستم مال تورَم امتحان کنه و اونم امتحان کرد البته من برای اینکه مطمئن شَم ضخامتش خوبه یه دست بهش کشیدم،خیلی نرم بود،تازه چقدرم به فروشنده میومد،ای کاش خودم پیشت بودم و کمکت میکردم تا بپوشیش،وقتی درش میاری یادت نره توش فوت کنی چون در اثرپوشیدن مرطوب میشه،اگه دیدی توش عرق کرد وقتی درش آوردی پشت وروش کن و از پنجره به طرف کوچه آویزونش کن تا هم توش خشک بشه،هم چشم کسایی که نمی تونن ما رو با هم خوش ببینن در بیاد و هم همسایه ها بگن که چه دامادی دارن اینا،اگه تنگ بود ناراحت نشو،چون اولین بارم بود که برات کادو خریدم،بعدا که لمسش کردم،به اندازش میخرن،راستی وقتی درش آوردی،حتما جاشو کِرِم بزن تا پوست لطیفت خشک نشه،فدات شم،نامزدت

Back to top Go down
Guest
Guest

comic demends Empty
PostSubject: Re: comic demends   comic demends EmptySat Jul 14, 2012 2:04 pm

50سال بعد، خبر 20:30
سلام صلوات بر محمد و آل محمد، اخبار امشب را به سمع و نظر شما میرسانیم

* * * * *

ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺮ ﺳﮑﻪ ﻃﻼ‌ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺭ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﺎ 60 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﻭ ﭼﻬﻞ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪ.

* ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺧﻮﺩﺭﻭ: ﻫﻔﺘﺎﺩ ﻭ ﻧﻬﻤﯿﻦ ﻣﺪﻝ ﭘﮋﻭ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﭘﮋﻭ xd-870-pl q ﺁﻣﺎﺩﻩ ﻋﺮﺿﻪ ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺪﻝ ﻗﺒﻠﯽ ﺗﺤﻮﻝ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ. ﻃﻮﻝ ﺁﻧﺘﻦ ﺁﻥ 10 ﺳﺎﻧﺘﯽ ﻣﺘﺮ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﭼﺮﺍﻍ ﺗﺮﻣﺰ ﺁﻥ ﻫﻢ ﭘﺮﺭﻧﮕﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻓﻘﻂ 45 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﮔﺮﺍﻥ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ.

* ﺑﺎ ﻣﺴﺪﻭﺩ ﺷﺪﻥ ﺳﺎﯾﺖ ﻗﺮﺁﻥ ﺩﺍﺕ ﮐﺎﻡ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺳﺎﯾﺘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺳﻪ ﻋﺪﺩ ﺭﺳﯿﺪ.

* ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ ﺩﻭﻡ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺭﺍﻩ ﯾﺎﻓﺖ. ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ: ﻫﻠﻮﺯ ﻗﺜﺪ ﻧﺪﺍﻟﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﺜﯽ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺷﻼ‌ﯾﻂ ﺧﻮﺑﯽ ﺑﻞ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺣﺎﮐﻢ ﺍﺛﺖ ...... ﺑﻪ ﻗﻮﻟﯽ......

* ﺩﻭﻟﺖ ﻣﻮﻓﻖ ﺷﺪ ﻧﺮﺥ ﺗﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﮐﺎﻫﺶ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﺁﻧﺮﺍ ﺍﺯ 63% ﺑﻪ 62.5% ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ.

* ﯾﮑﺼﺪ ﻭ ﺷﺼﺖ ﻭ ﺳﻮﻣﯿﻦ ﻗﻄﻌﻨﺎﻣﻪ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﻬﺎﯼ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺐ ﺭﺳﯿﺪ. ﺩﺭ ﻋﯿﻦ ﺣﺎﻝ ﺭﺋﯿﺲ ﺁﮊﺍﻧﺲ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﺍﻋﻼ‌ﻡ ﮐﺮﺩ ﻋﻠﯿﺮﻏﻢ ﻫﺸﺘﺼﺪ ﻭ ﺳﯽ ﻭ ﺩﻭﻣﯿﻦ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﻬﺎﯼ ﻫﺴﺘﻪ ﺍﯼ ﻫﻨﻮﺯ ﺍﺑﻬﺎﻣﺎﺗﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﯾﻢ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﯼ ﺑﺮ ﻃﺮﻑ ﺷﻮﺩ.

* ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﺫﺧﺎﯾﺮ ﻧﻔﺖ ﻭ ﮔﺎﺯ ﺩﻭﻟﺖ ﺩﺭ ﺍﻃﻼ‌ﻋﯿﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﻋﺰﯾﺰ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺍﻣﺴﺎﻝ ﺩﺭ ﻣﺼﺮﻑ ﺫﻏﺎﻝ ﺟﺪﺍً ﺻﺮﻓﻪ ﺟﻮﯾﯽ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ.

* ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺠﻠﺲ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﮐﺎﻫﺶ ﺳﻦ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺷﺪ. ﻭﯼ ﮔﻔﺖ ﺩﻭﻟﺖ ﺑﺎ ﺗﺪﺍﺑﯿﺮ ﺻﺤﯿﺢ ﻭ ﺍﺻﻮﻟﯽ ﺳﻌﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﺘﻮﺳﻂ ﺳﻦ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ 50 ﺳﺎﻝ ﺑﻪ 45 ﺳﺎﻝ ﮐﺎﻫﺶ ﺩﻫﺪ. ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻭﯼ ﮔﻔﺖ ﺩﺭ ﻧﻈﺎﻡ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺍﺻﻮﻻ‌ ﻣﺮﺩ ﻧﯿﺰ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺯﻥ ﺣﻖ ﻣﺸﺎﺭﮐﺖ ﺩﺭ ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﻬﺎﯼ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻭ ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﺩ.

* ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺍﻧﺘﻈﺎﻣﯽ ﮐﺮﺝ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﺭﻕ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﻗﺖ ﺩﯾﺶ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﻫﻮﺍﺭﻩ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﺩﺳﺘﮕﯿﺮ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺩﯾﺶ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﺮﻭﻗﻪ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﺎﺣﺒﺎﻧﺸﺎﻥ ﺑﺮ ﮔﺮﺩﺍﻧﺪ.

* ﺷﻮﺭﺍﯼ ﻧﮕﻬﺒﺎﻥ 2999 ﻧﻔﺮ ﺍﺯ 3000 ﮐﺎﻧﺪﯾﺪﺍﻫﺎﯼ ﺍﺻﻼ‌ﺡ ﻃﻠﺐ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻣﺠﻠﺲ ﺭﺍ ﺭﺩ ﺻﻼ‌ﺣﯿﺖ ﮐﺮﺩ.

* ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺑﺮﺧﯽ ﻣﺸﮑﻼ‌ﺕ ﻭ ﻧﻮﺍﻗﺺ، ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺪﺍﺯ 20 ﺳﺎﻟﻪ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺗﻤﺪﯾﺪ ﺷﺪ.

* ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺮ ﮐﯿﻠﻮ ﻣﺮﻍ ﺑﻪ ﻫﻔﺖ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺭﺳﯿﺪ. ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭ 50 ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﻫﻔﺖ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻨﺪ ﯾﮏ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﺑﺨﺮﻧﺪ.

* ﺭﻭﺋﺴﺎﯼ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼ‌ﻣﯽ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ﻭ ﺟﻤﻬﻮﺭﯼ ﺍﺳﻼ‌ﻣﯽ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺍﺯ ﻋﻤﻞ ﻧﺸﺪﻥ ﻭ ﻋﺪﻡ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺻﺤﯿﺢ ﺍﺳﻼ‌ﻡ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺍﺑﺮﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ.

* ﺍﻣﺴﺎﻝ ﻣﺮﺍﺳﻢ ﺳﺎﻟﺮﻭﺯ ﭘﯿﺮﻭﺯﯼ ﺍﻧﻘﻼ‌ﺏ ﺍﺯ 4 ﻣﺎﻩ ﺑﻪ 5 ﻣﺎﻩ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﻣﯽ ﯾﺎﺑﺪ.

* 70 ﺩﺭﺻﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﺯﯾﺮ ﺧﻂ ﻓﻘﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺁﻣﺎﺭ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﮐﺎﻫﺶ ﺧﻮﺑﯽ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ.

* ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺻﺪﺍ ﻭ ﺳﯿﻤﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﺠﺮﯾﺎﻥ ﺯﻥ، ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﻣﻠﮑﻪ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

* ﻧﯿﺮﻭﮔﺎﻩ ﺍﺗﻤﯽ ﺑﻮﺷﻬﺮ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﯼ ﺑﻪ ﺑﻬﺮﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﻣﯽ ﺭﺳﺪ.

* ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺳﺎﯾﭙﺎ: ﺑﺎ ﺗﮑﯿﻪ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﺶ ﺑﻮﻣﯽ ﺗﺎﻧﮏ ﻭ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭ ﭘﺮﺍﯾﺪ ﺭﺍ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﮐﺮﺩﯾﻢ.

* ﺷﺮﮐﺖ ﺍﯾﺮﺑﺎﺱ، ﻃﯽ ﺷﮑﺎﯾﺘﯽ ﺑﻪ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﻣﻠﻞ ﺧﻮﺍﺳﺘﺎﺭ ﺁﺯﺍﺩ ﺳﺎﺯﯼ ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎﻫﺎﯾﺶ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺷﺪ ﻭ ﺧﺎﻃﺮ ﻧﺸﺎﻥ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎﻫﺎ 70 ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺭﺩﻩ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ...
Back to top Go down
Guest
Guest

comic demends Empty
PostSubject: Re: comic demends   comic demends EmptySat Jul 14, 2012 3:00 pm

هيچ میدونی اگه كلمه ى "دست" اختراع نشده بود و به جاش از كلمه ى "چيز"استفاده می كرديم روزانه چه جمله هايی می شنيديم؟... زياد به مخت فشار نيار ! خودم مثال می زنم...

توی كتاب علوم می نوشتند: چيز خيلی مفيداست! با چيز می توان اجسام را بلند كرد! بعضی از چيزها مو دارند و برخیديگر بی مو هستند! ولی كف چيز مو ندارد! هيچوقت چيز خود را توی سوراخنكنيد! چون ممكن است جانوران نوك چيزتان را گاز بگيرند! هميشه قبل از غذاچيز خود را با آب و صابون بشوييد! هيچوقت با چيز كثيف غذا نخوريد! .....خانمها هميشه دوست دارند به چيز خود لاك و كرم بمالند! اين عمل براىمحافظت از چيز خوب است! آدم وقتی سردش می شود چيزش را روی بخاری يا زيربغل می گيرد!

در كتاب تاريخ می نوشتند: اردشير دراز چيز به هندوستان لشكر كشی كرد و چيز اجانب را كوتاه نمود! .....

مردم توی كوچه و بازار می گفتند: لامصب چيز ما نمك نداره! به هر كسی خوبی كرديم جوابش بدی بود! از قديم می گفتند با هر چيز بدی با همون چيز پس می گيری! .....

پدری به پسرش درس ادب می داد: پسرم هيچوقت پيش مردم چيزتو دراز نكن! .....

توی بيمارستانها آدمهايی رو می ديديم كه چيزشون توی تصادف قطع شده و مجبور بودند تا آخر عمر از چيز مصنوعی استفاده كنند! .....

دزدهای مسلح موقع زدن بانك می گفتند: چيزها بالا! چيزهاتون رو بذارين پشت سرتون! اگه كسی چيزش به زنگ خطر بخوره چيزشو می شكنيم! و رييس بانك به پليس می گفت: چيزم به دامنتون! دزدها روبگيرين! و پليسها هم چيز از پا درازتر از ماموريت بر می گشتند! .......

هر روز در اخبار می شنيديم كه: اينبار چيز استكبار جهانی از آستين فلانی بيرون آمده!

و پسر جوانی در دفترچه ى خاطراتش مینوشت: اون روز من با دختر خانمی آشنا شدم... او چيزش رو دراز كرد و منچيزش رو گرفتم و كمی فشار دادم! چه چيز گرم و لطيفی داشت! از خجالت چيزش خيس شد! و دوستی ما از همون روز شروع شد! ديروز بازم اونو توی اتوبوس ديدم... چيزم رو به ميله گرفتم و رفتم جلو! از ديدن من خوشحال شد و گرم صحبت شديم... اتوبوس خيلی تند می رفت و من برای اينكه اون نيفته چيزم روگذاشتم پشتش! از اين كار من خوشش اومد و تشكر كرد... اون دو ايستگاه بعد پياده شد و من چيزم رو براش تكون دادم! امروز هم توی كافه تريا قرارداشتيم... رفتيم و سر يه ميز نشستيم... فضای اونجا خيلی تيره و تار بود...من چيزمو گذاشتم روی چيزش و گفتم: چقدر چيز شما كوچيك و نرمه! اون هم گفت:چيز شما بزرگ و داغه! بعد از نوشيدن قهوه بيرون اومديم... چيزامون توی چيز همديگه توی خيابون راه می رفتيم و مردم هم ما رو نگاه می كردند! اونو به خونه شون رسوندم و دوباره چيزمو گرفت و من هم چيزشو فشار دادم! ازش دورشدم و از دور چیزمو واسش تکون دادم... هوا خيلی سرد بود... چيزم داشت يخ ميزد! برای همين چيزمو گذاشتم توی جيبم!

Back to top Go down
Guest
Guest

comic demends Empty
PostSubject: Re: comic demends   comic demends EmptySat Aug 04, 2012 10:38 am

اتل متل توتوله این پسره سوسوله

موهاش همیشه سیخه نگاش همیشه میخه

چت میکنه همیشه بی مخ زدن؟نمیشه

پول از خودش نداره باباش رو قال میذاره

دی اند جیشو میپوشه میشینه بعد یه گوشه

زنگ میزنه به دافش میبنده هی به نافش

که من دوست میدارم تاج سرم میذارم