Adam Lambert's Persian Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

خواب های گلمبرتی ها

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Pixy Glambert
Administrator
Administrator
Pixy Glambert

خواب های گلمبرتی ها Empty
PostSubject: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptyTue Sep 04, 2012 2:37 am

وای دیشب عجب خوابی بود واقعا تو خواب داشتم حال میکردم دیدم منو فک میکنم آنیتا هم بود فری تو هم بودی!تو ی مهمونی بودیم بد من یه هو سالی رو میبینم میگم هی ویت!حالا اونم مگه وایمیسه!!!!!!خلاصه انقد دنبالش رفتم تا بلاخره آدیو پیدا کردم!!!!!!!!!!!!!بد ک داخل اتاق شدم همه جا چوبی بود کف اتاق دیواراش خلاصه رفتم تو دیدم آدی داره آرایش میکنه طبق معمول!خلاصه تو خوابم من داشتم سکته میکردم!بد من دزدکی نمیدونم دقیق چی ورداشتم در رفتم!!!!!!بد آدی فهمید ب سالی گفت ک برو ازش بگیر خلاصه آقا این اومد ازمون گرفت بد من دوباره رفتم همونجا ک آدی بود بد همین ک اومدم آدی سرم داد زد بد من ب انگلیلسی گفتم ببین یه دیقه گوش کن آدام انقد باهاش حرف زدم ک مخش زده شد داشتم باهاش انگلیسی میحرفیدم خودمم باورم نمیشد خلاصه وقتی داشتم باهاش میحرفیدم تو صورتش بودم!اونم منو خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ملوس نگا میکرد خیلی قشنگ بود
Back to top Go down
bita glambert
Common User
Common User
bita glambert

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptyTue Sep 04, 2012 2:48 am

Pixy Glambert wrote:
وای دیشب عجب خوابی بود واقعا تو خواب داشتم حال میکردم دیدم منو فک میکنم آنیتا هم بود فری تو هم بودی!تو ی مهمونی بودیم بد من یه هو سالی رو میبینم میگم هی ویت!حالا اونم مگه وایمیسه!!!!!!خلاصه انقد دنبالش رفتم تا بلاخره آدیو پیدا کردم!!!!!!!!!!!!!بد ک داخل اتاق شدم همه جا چوبی بود کف اتاق دیواراش خلاصه رفتم تو دیدم آدی داره آرایش میکنه طبق معمول!خلاصه تو خوابم من داشتم سکته میکردم!بد من دزدکی نمیدونم دقیق چی ورداشتم در رفتم!!!!!!بد آدی فهمید ب سالی گفت ک برو ازش بگیر خلاصه آقا این اومد ازمون گرفت بد من دوباره رفتم همونجا ک آدی بود بد همین ک اومدم آدی سرم داد زد بد من ب انگلیلسی گفتم ببین یه دیقه گوش کن آدام انقد باهاش حرف زدم ک مخش زده شد داشتم باهاش انگلیسی میحرفیدم خودمم باورم نمیشد خلاصه وقتی داشتم باهاش میحرفیدم تو صورتش بودم!اونم منو خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ملوس نگا میکرد خیلی قشنگ بود

من نبودم؟ همه بودن کههههه
Back to top Go down
Pixy Glambert
Administrator
Administrator
Pixy Glambert

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptyTue Sep 04, 2012 7:18 am

نه نبودی حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیف
Back to top Go down
Vampire Hunter
Administrator
Administrator
Vampire Hunter

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptyTue Sep 04, 2012 4:10 pm

Pixy Glambert wrote:
نه نبودی حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیف

پس من چــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟

چرا من نبودم تو خوابت؟
Back to top Go down
Pixy Glambert
Administrator
Administrator
Pixy Glambert

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptyTue Sep 04, 2012 4:13 pm

نمیدونم دقیق بودی یا نه ولی فری رو خوب یادمه
Back to top Go down
Mahla Glambert
Common User
Common User
Mahla Glambert

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptySat Sep 08, 2012 6:12 am

دیشب خواب دیدم توی لندن هستم و دارم با دوچرخه میگردم بعد یهو میزنم ب یه نفر خلاصه با کلی معذرت خواهی کمک میکنم یارو بلند شه
در کمال ناباوری دیدم آدامه. بعد بهش گفتم من خیلی دوستت دارم و ... یه کم با هم حرف زدیم اونم ترررررکی!!!!!!! باورم نمیشد
من خودم نمیتونم انقدر خوب ترکی حرف بزنم از کلماتی استفاده میکرد ک من تا حالا نشنیدم
با هم رفتیم خونه ی من بعد ب سالی زنگ زد و گفت ک بیاد منم ب بیتا زنگ زدم ک بیاد بعد باهم شام خوردیم
موقع رفتن در اورد بهمون بلیت کنسرتشو داد
نتونستم ازش خدافظی کنم Sad
و با صدای دلنشین مامان ک میگفت : مهههههههههههههههههههلاااااااااااااااااااااااااا
بیدار شدم
Back to top Go down
Pixy Glambert
Administrator
Administrator
Pixy Glambert

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptySat Sep 08, 2012 12:46 pm

حتما آدام ترکیه ای بوده
Back to top Go down
Mahla Glambert
Common User
Common User
Mahla Glambert

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptySun Sep 09, 2012 9:05 am

....................شاید
Back to top Go down
Tahmine
ADAM Lyrics Moderator
ADAM Lyrics Moderator
Tahmine

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها EmptyTue Dec 25, 2012 7:35 pm

من خواب زیاد دیدم ولی الان تو ذهنم نیستن
ولی چندوقت پیش خواب دیدم رفتم یه جا دارم از ادی امضا میگیرم
بعد بهش گفتم میشه بوست کنم؟
اونم با خوشرویی زیاد گف اره چرا نشه!
بعد صورتشو اورد جلو(وووووی لبخند میزد)بعد منم لپشو بوس کردم
ب قول دوستم مخم فیلتر بوده باید وی پی ان مینداختم روش
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: خواب های گلمبرتی ها   خواب های گلمبرتی ها Empty

Back to top Go down

خواب های گلمبرتی ها