Adam Lambert's Persian Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries بازیگران سریال

Go down 
2 posters
AuthorMessage
bahador
User
User

کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال Empty
PostSubject: کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries بازیگران سریال   کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال EmptyTue Aug 14, 2012 1:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

سلام به همه ادملاورزهای عزیز و طرفدارای سریال.
بالاخره بازیگر های سریال کارشون رو برای فصل چهار شروع کردن

در ضمن جوزف مورگان رو میبینید که معلوم میشه حتی اگه بسوزه هم دست از سر این سریال برنمیداره.

این عکس رو هم تایلر گرفته(اسم اصلیشو نمیدونم)

این هم اولی عکس از اولین قسمت فصل چهار:

جوزف در سفر:

اینم بازیگر جدید:

با وجود این که مت دیویس بازی در سریال جدید و هیجانی شبکه cw به اسم cult را به تازگی شروع کرده اما تمام شواهد و گفته ها نشون میده که مت دوباره به خاطرات خون آشام بر میگرده.
مت و تهیه کنندگان سریال بازگشت الاریک را به میستیک فالز تایید کردند اما از این که این بازگشت چه طور خواهد بود حرفی نزدند.
گفته های خود مت را در این باره از ادامه مطلب بخونید.
مت در این باره گفته: ” فکر میکنم یه نقشه هایی برای برگشتنم باشه.این بازگشت برای من خیلی عجیب و جادویی است ”

- مت داناون سال خیلی بدی را پیش رو خواهد داشت.طرفدارای مت بهتون هشدار میدم که باید منتظر اتفاقات بدی باشید.ایان سامرهالدر (دیمن سالواتوره) درباره احساسات دیمن به همه اخطار داده و گفته مت بد جوری در خطر میافته وقتی دیمن میفهمه استیفن اون را به جای الینا نجات داده.
- شخصیت های مورد علاقه ما آخر این فصل فارغ التحصیل میشوند و ممکن قسمتی از دانشگاه رفتنشون را هم ببینیم.یادتون میاد خاله جنا تز های خودش را برای یه دانشگاه نزدیک میستیک فالز میفرستاد؟! شاید این دانشگاه همون دانشگاهی باشه که ممکنه ما در این فصل ببینیم.
مثله اینکه قراره یک شخصیت جدید به نام shane هم ببینیم که رابطه خوبی با بانی داره.

اما خبر عالی که براتون دارم اینه که با وجود این که خیلی باید منتظر بمونیم تا فصل جدید را ببینیم اما بر خلاف فصل های قبلی این فصل ۲۳ قسمت داره و حداقل یه کمی طولانی تره
دلیلش مشخص نیست شاید این فصل ۴ آخرین فصل خاطرات خون آشام باشه واسه همین هم طولانی ترش کردن شاید هم این قدر موضوعات و اتفاقات زیادی قراره بیفته که ۲۲ قسمت براش کافی نبوده.البته این ها نظره منه.

به گفته ی julie plec ,پزشک مرموز میستیک فالز یعنی دکتر مردیث فل در فصل ۴ جای خالی دوست و همراه دیمن سالواتوره یعنی الاریک را میگیره.
julie گفته مردیث نقش مهمی را در فصل ۴ داره و بیشتر از قبل اون را خواهیم دید.
julie plec درباره رابطه دیمن و مردیث در فصل ۴ گفته: ” مردیث نقش خیلی مهمی را در فصل ۴ داره.دیمن دوستش را از دست داده و ما قبلا دیدیم که مردیث توی روز نوشیدنی میخوره پس شاید مردیث بتونه جای خالی ریک را برای دیمن پر کنه.
ولی سوال این جاست که آیا مردیث به همون راحتی ریک قبول میکنه دوست یک خون آشام و شریک جرمش باشه؟!
فکر نمیکنم مردیث به راحتی این کار را قبول کنه اما مسلما یه رابطه دوستی بین دیمن و دکتر فل شکل میگیره که خیلی جالب خواهد بود”
نظر شما چیه؟به نظرتون ممکنه مردیث قبول کنه مثل الاریک باشه؟یا ممکنه این دوستی به عشق تبدیل بشه و مردیث یه رقیب عشقی برای الینا باشه؟؟

اینم جناب شیربرنج در ماشین بتمن(عکس از جشنواره کانیک کان هستش):

نینا دوبرو, بازیگر,مدل و رقصنده ۲۳ ساله بلغارستانی که با بازی در نقش الینا گیلبرت و کاترینا پترووا در سریال محبوب خاطرات یک خون آشام به شهرت رسیده از سال ۲۰۱۰ با شروع فصل دوم این سریال ارتباط نزدیک تری با بازیگر نقش خون آشام جذاب سریال ,ایان سامرهالدر ۳۴ ساله پیدا کرده و رسما اعلام کردند که با هم دوستند.اما این رابطه تا چه حدی ممکنه ادامه داشته باشه؟

نینا به تازگی با مجله مشهور کانادایی,fashion magazine,مصاحبه کرده و درباره رابطه اش با ایان گفته.

نینا :” من میخوام خانواده تشکیل بدم و ازدواج کنم اما هنوز برای این کار خیلی زوده”

نینا به خواننده ۱۹ ساله ,miley Cyrus , که به تازگی نامزد کرده اشاره کرده و گفته : ” من نمیخوام مثله Miley باشم.”

البته همه چیز دست نینا نیست ایان هم باید به ادامه این رابطه علاقه داشته باشه و با توجه به تاریخچه ی روابطه عاشقانه ایان خیلی نمیشه مطمئن بود که این رابطه به ازدواج ختم بشه!!

نظر شما چیه؟دوست دارید اون ها با هم باشن؟ فکر میکنید رابطه ایان و نینا اون قدر قوی هست که حتی بعد از تموم شدن سریال هم ادامه پیدا کنه؟یا مثله خیلی از زوج های هالیوودی این رابطه بیشتر جنبه ی رسانه ای داره و بعد از یه مدتی تموم میشه؟

خب دوستان چند تا عکس دیدم گفتم بزارم یکم جو عوض شه(فقط از همین حالا بگم که یه وقت از حرفام ناراحت نشینااااااااااااااااااا)

این استیفن قبل از اینکه بیاد بازیگر بشه شبیه بچه بقالا بوده.نبوده؟

سه کله پوک کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 494380025

پرسو های عاشق کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 3713624388

آخه یکی نیست بگه بابا زمان باستان که هنوز انگلیسی نبوده پس اینا چجوری توی قسمته هشته فصل سه انگلیسی صحبت میکردند؟

این بچه هه بچه خواهرشه.یعنی به ایان میگه دایی ایان

فوئب توکین (Phoebe Tonkin) ستاره سریال دایره راز (Secret Circle) در فصل چهارم سریال خاطرات خون آشام حضور پیدا میکنه و احتمالا در سریال میمونه ، این بازیگر جذاب که در قسمت سوم فصل چهارم سریال خاطرات خون آشام در نقش دوست قدیمی تایلر لاکوود وارد سریال میشه ، به نظر شما میتونه نقش خودشو خیلی قوی مثل بقیه بازیگران سریال خاطرات خون آشام بازی کنه ؟ اگر سریال دایره راز را دیده باشید میفهمید که بازیگر جون ، جذاب و خوبیه . منتظر نظرات شما هستم.

چند تا شات جدید از شیربرنج کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 494380025

Back to top Go down
http://www.myspace.com/bahador manteghi
Vampire Hunter
Administrator
Administrator
Vampire Hunter

PostSubject: Re: کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries بازیگران سریال   کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال EmptyWed Aug 15, 2012 5:25 am

Wo0o0o0o0oW
چه اتفاقاتی قراره بیفته!!!!!!!!!؟
اول که من واقعا خوشحال میشم اگه ببینم عشقم(یان)با الینا ازدواج کنه کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 2119980217 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 2119980217
بعد تو به اون عکس ستفن میگی عین بچه بقالاس ،اینو داشته باش
کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 494380025 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 494380025 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 494380025 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 494380025
واو اگه عشقم (فی)اسمش سخت بود یادم نموند تو ومپایر بازی کنه که دیگه میترکونه
کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 1510378616 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 1510378616 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 1510378616 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 3439031591 کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال 3439031591
Back to top Go down
bahador
User
User

PostSubject: Re: کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries بازیگران سریال   کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال EmptyThu Aug 16, 2012 8:45 am

دیمن دیگر اخلاق خود را برای کسی تغییر نمی دهد !

چند وقت پیش وت پینت از طرفداران The Vampire Diaries پرسیده بود که دیمن خوش اخلاق جدید رو ترجیح میدن یا بد اخلاق قدیمی. و خوب یه خبر خوش برای طرفداران دیمن قدیمی.دیمن دوباره رفتارش تغییر میکنه!
جولی پک گفته که امسال دیمن همون دیمن فصل یکه.اون همون کسیه که باید باشه.خودش رو برای کسی تغییر نمیده، اون رفتارش خشنه.همیشه حق با اونه و به ندرت اشتباه میکنه.ممکنه خطایی ازش سر بزنه ولی همیشه اونیه که در اخر میگه “بهتون گفتم حق با من بود و باید به من گوش میکردید!”
اون در ادامه گفت…. اون در ادامه گفت : نگران نباشید.اون هنوز همون دیمنیه که ما دوس داریم. همون دیمنی که تیکه های باحال میندازه و روی مردم اسمای عجیب میزاره.اون فقط برای کسی تغییر نمیکنه.یه بار اینکارو کرد.تموم شد!

(من که خیلی خوشحالم)

MY LOVE

Back to top Go down
http://www.myspace.com/bahador manteghi
Sponsored content

PostSubject: Re: کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries بازیگران سریال   کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries  بازیگران سریال Empty

Back to top Go down

کار خود را برای فصل 4 شروع کردند+عکس The Vampire Diaries بازیگران سریال
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» تهدیدات روز افزون پیروان ادیان مختلف برای لیدی گاگا
» کتی پری برای مدتی موسیقی را رها می کند !
» ویدیو برای تولد آدام
» دانلود قسمتی کوچک از سریال دروغگوهای کوچک زیبا که آدام توشه
»  Part Of Me عکس های کیتی پری برای اکران فیلم